Praia De Leste House
| Wi-Fi | Privat strand Strand | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i villan Praia De Leste House Pontal do Paraná kan du besöka Balneario Iracema, som ligger cirka 2 km bort.
Ungefär 19 minuter till fots från denna villa hittar du Praia de Leste, medan Balneario Gaivotas ligger ungefär 10 minuters bilresa bort.
Gästerna kan äta middag på restaurangen Cuiabanos Restauante, som ligger precis runt hörnet från villan. Det finns också Rodoviaria de Pontal do Parana busstation, som ligger mindre än 700 meter bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Praia De Leste House till Afonso Pena internationell flygplats?
Flygplatsen Afonso Pena internationell ligger 95 km från villan Praia De Leste House. - ❓
Finns det ett kök i villan Praia De Leste House?
Ett utrustat pentry finns i villan Praia De Leste House. - ❓
Är husdjur tillåtna i villan Praia De Leste House?
Gästerna får bo på villan Praia De Leste House med sina husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Praia De Leste House?
Ja, en badtunna finns i villan Praia De Leste House. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Pontal do Paranás viktigaste landmärken, inklusive Balneario Gaivotas (4 km), Moncoes (2 km) och Balneario Iracema, som finns inom 5 minuters bilresa.